.NET Developer z WPF P&P Solutions Sp. z o.o.

  • Wrocław, dolnośląskie

Projekt dla klienta z branży produkcyjnej.
stawka: do 160 PLN netto/H VAT B2B.

Praca zdalna

Zadania:

  • Tworzenie aplikacji w nowych (spora część to greenfield) oraz istniejących projektach z użyciem .NET/WPF
  • Tworzenie oprogramowania wysokiej jakości, wykorzystując dobre praktyki pisania kodu
  • Pisanie efektywnej dokumentacji
  • Branie udziału w testach jednostkowych i programowaniu opartym na testach

Wymagania:

  • Znajomość WPF
  • Bardzo dobra znajomość .NET najlepiej w aplikacjach desktopowych
  • Doświadczanie z Telerik UI for WPF, Telerik Reporting i Report Designer, Powershell, T4
  • Znajomość MvvmCross, architektury wieloplatformowej, dependency validation, XSD
  • Znajomośc systemu Linux
  • Znajomość metodyki Scrum
  • Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Silne zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Dobra znajomość procesów tworzenia oprogramowania
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie na podstawie kontraktu B2B w zależności od poziomu doświadczenia: do 160 PLN netto/H VAT
  • Czas trwania projektu: długofalowo.
  • Zaangażowanie w pełnym wymiarze czasu pracy (40 godz. tygodniowo)
  • Krótki, 14 dniowy termin płatności faktury
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover.

Szukasz pracy jako .NET Developer z WPF

Oferta pracy na stanowisku: .NET Developer z WPF w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy P&P Solutions Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy .NET Developer z WPF Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko .NET Developer z WPF, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.P&P Solutions Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

P&P Solutions Sp. z o.o.

Praca .NET Developer z WPF, Wrocław

Inne ogłoszenia pracodawcy

Scala Developer

Wrocław, dolnośląskie

QA z JavaScript

DevOps AWS

Senior QA Automation Engineer

Praca w mieście

Warszawa 188
Poznań 151
Kraków 150
Katowice 112
Gdańsk 110
Wrocław 104