Senior Java Developer P&P Solutions Sp. z o.o.

  • Katowice, śląskie

Dla klienta z branży bankowej aktualnie poszukujemy Senior Java Developera. Projekt dotyczy wielokanałowego systemu kredytowego dla MŚP (Smart Loans SME).

Senior Java Developer

???? Stawka: do 140 zł netto/h VAT przy współpracy B2B

???? Tryb pracy: 100% zdalna

???? Stack tech: Java 11, J2EE, Node.js, PL/SQL, Angular, Spring, Hibernate, JPA, REST, JUnit, Oracle, MongoDB

???? Współpraca: długoterminowa

Zadania:

  • rozwój i utrzymanie wielokanałowego systemu kredytowego dla MŚP (Smart Loans SME),

  • rozwój i utrzymanie usług VAS SME (Value Added Services),

  • praca w środowisku zwinnym Agile w TribeSME,

  • zadania realizowane zgodnie ze specyfikacją, wynikające z backlogu squadu.

Wymagania:

  • znajomość Java, J2EE, Node.js, PL/SQL, Spring, Hibernate, REST, JUnit,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy w metodyce Agile,
  • znajomość metodyk wdrożeniowych oprogramowania,
  • znajomość technologii i metodyk wytwarzania produktów informatycznych,
  • znajomość cyklu wytwarzania oprogramowania.

Mile widziane:

  • znajomość Angular,
  • znajomość narzędzi i praktyk DevOps,
  • znajomość Oracle,
  • znajomość MongoDB,
  • znajomość JPA.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie na poziomie do 140 zł netto/h VAT przy współpracy B2B,
  • czas trwania projektu min. 6-12 miesięcy, z możliwością długofalowej współpracy,
  • zaangażowanie w pełnym wymiarze czasu pracy (40 godz. tygodniowo),

  • krótki, 14 dniowy termin płatności faktury,

  • kartę Multisport,

  • prywatną opiekę medyczną w Medicover.

Szukasz pracy jako Senior Java Developer

Oferta pracy na stanowisku: Senior Java Developer w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy P&P Solutions Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Senior Java Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior Java Developer, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.P&P Solutions Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

P&P Solutions Sp. z o.o.

Praca Senior Java Developer, Katowice

Katowice, śląskie

QA z JavaScript

Scala Developer

Analityk Biznesowo-Systemowy

Praca w mieście

Warszawa 188
Poznań 151
Kraków 150
Katowice 112
Gdańsk 110
Wrocław 104