PHP Developer P&P Solutions Sp. z o.o.

  • Łódź, łódzkie

???? Stawka: 600 - 800 PLN netto/md VAT
???? Lokalizacja: Warszawa lub praca zdalna
???? Współpraca min. 6 miesięcy, z możliwością przedłużenia
⏳ Start: ASAP

Obowiązki:

-budowa i rozwój oprogramowania wytwarzanego w firmie,
-prowadzenie dokumentacji technicznej dla aplikacji Zamawiającego,
-propozycja wdrażania usprawnień w obszarze rozwoju -oprogramowania (narzędzia, propozycje usprawnień procesu testowania u Zamawiającego),
-konsultacja podczas spotkań grup roboczych dotyczących projektów testowych.

Oczekiwania:

-doświadczenie w wytwarzaniu oprogramowania w języku programowania PHP 5 /7 (minimum 3 lata doświadczenia),
-bardzo dobra praktyczna umiejętność pracy we wsparciu frameworka Laravel,
-umiejętność programowania w JavaScript,
-znajomość wzorców projektowych stosowanych w PHP, JavaScript,
-mile widziana znajomość któregoś z frameworków JS (Vue, React),
-praktyczna znajomość komunikacji przy pomocy REST,
-znajomość języka SQL oraz baz danych MySQL, PostgreSQL,
-umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji GIT.

Oferujemy:
-Wynagrodzenie na podstawie kontraktu B2B w zależności od poziomu doświadczenia: 600-800 PLN netto/MD VAT
- Czas trwania projektu min. 1 rok, z możliwością przedłużenia
- Zaangażowanie w pełnym wymiarze czasu pracy (40 godz. tygodniowo)
- Krótki, 14 dniowy termin płatności faktury

Szukasz pracy jako PHP Developer

Oferta pracy na stanowisku: PHP Developer w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy P&P Solutions Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy PHP Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko PHP Developer, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.P&P Solutions Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

P&P Solutions Sp. z o.o.

Praca PHP Developer, Łódź

Inne ogłoszenia pracodawcy

Tester Automatyzujący

Łódź, łódzkie

Frontend React Developer

Inżynier Big Data

Senior UX/UI Designer

Praca w mieście

Warszawa 188
Poznań 151
Kraków 150
Katowice 112
Gdańsk 110
Wrocław 104